Přidáno 9 months ago

Stavbyvedoucí - až 70.000 Kč!

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-06-23

OborBuilding and Construction

Pro stabilní prosperující společnost s historií na českém trhu hledáme zkušeného stavbyvedoucího pro dopravní či mostní stavby.

Hledáte stabilní společnost, ve které budete moci uplatnit své zkušenosti z pozice stavbyvedoucího? Jste organizačně schopná a spolehlivá osoba? Pak je tato nabídka ideální právě pro Vás!
Vysoká škola není nutností, praxe je pro nás na prvním místě.

Náplň práce

- vedení stavebních prací (dopravní a mostní stavby)
- kontrola dodržování požadavků kvality a technologických postupů
- kontrola plnění harmonogramu
- zajištění projektové a realizační dokumentace zakázek
- řízení subdodavatelů

Požadujeme

- SŠ/VŠ stavebního zaměření
- dostatečnou praxi (ideálně 5 let v oblasti realizace dopravních staveb nebo mostů)
- MS Office, MS Project
- řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

- zázemí prosperující, moderní společnosti
- atraktivní finanční ohodnocení
- prémie každý měsíc dle dosažených výsledků
- roční bonusy
- služební mobil
- služební vůz

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RMA6cUAH