Přidáno 1 month ago

Commercial Manager - Obchodní ředitel

LokalitaÚstecký kraj

PoziceDirector

Datum2020-08-03

OborEngineering and Technical

Chcete se stát součástí nejvyššího managementu stabilní firmy s dlouholetou tradicí, která je součástí silné mezinárodní skupiny? Na pozici Obchodního ředitele máme zájem o kandidáta, který si bude vážit příležitosti pracovat ve společnosti Lafarge Cement, a.s. a ve Skupině LafargeHolcim. Důraz klademe na integritu osobnosti a spolehlivost.

Hlavní činnosti a náplň práce:
-    Řízení, koordinace a plánování prodeje, podpory a administrativy prodeje, expedice výrobků, optimalizace logistiky
-    Spolupráce na dlouhodobých koncepcích.
-    Maximalizace přidané hodnoty u výrobku plněním potřeb zákazníků, zajištění dodávek výrobku a služby v požadované kvalitě, množství a čase.
-    Cenová politika, její integrace do rozpočtu a výhledových studií
-    Cenové, objemové a jiné analýzy vnitřního trhu a exportu, ovlivňování chování na trhu podle jejich výsledků
-    Nastavení systémů k zabezpečení platební morálky zákazníků
Požadavky:
-    VŠ (SŠ) vzdělání stavebního /technického směru + všeobecný přehled v technických oblastech
-    praxe, zkušenost s řízením obchodního útvaru v průmyslovém prostředí (výroba stavebních hmot, těžký průmysl, chemický...), znalost firemních procesů
-    znalost principů fungování a orientace na relevantním trhu
-    osobnostní předpoklady pro vedení týmu, motivační kompetence
-    výborné organizační a vyjednávací schopnosti
-    komunikativní, kooperativní a flexibilní osobnost
-    vysoké pracovní nasazení a proaktivita
-    angličtina pokročilé úrovně slovem i písmem
-    uživatelská znalost práce na PC – MS Office, s důrazem na Excel
-    ŘP skupiny B
Nabízíme:
-    Nadstandardní měsíční mzda se smlouvou na dobu neurčitou
-    variabilní složka nad rámec smluvní mzdy: čtvrtletní a roční bonus vázaný na finanční a výkonnostní ukazatele
-    osobní auto k soukromému využití
-    systém benefitů společnosti

V případě zájmu zašlete životopis na daniel.barac@adecco.com nebo volejte +420734444592

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RNPdeUAH