Přidáno 1 week ago

Senior konstruktér

LokalitaPardubický kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-09-18

OborEngineering and Technical

ODVĚTVÍ:     konstrukce/vývoj
LOKALITA:    Plzeň
NÁSTUP:      dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
-    realizace nových projektů v rámci vývoje produktu
-    návrhy jednotlivých zlepšení pro stávající produkty
-    specifikace produktu, vývoj jednotlivých částí
-    konstrukce 3D modelů v programu Solid Edge
-    tvorba výkresové a výrobní dokumentace
-    zajištění materiálu a dílů pro sestavení prototypů
-    cenové kalkulace
-    spolupráce s ostatními odděleními – výroba, kvalita a nákupu
POŽADAVKY:
-    SŠ/VŠ technického směru – strojní, případně elektrotechnický obor
-    min. 5 let praxe v oblasti konstrukce, vývoje – konstrukce sériových produktů (plastové, plechové díly)
-    pokročilá znalost 3D modelování (SW Solid Edge výhodou)
-    komunikativní znalost AJ
-    základní znalost pevnostních výpočtů, simulací
-    vysoká úroveň technického myšlení
-    aktivní přístup, flexibilita
-    velmi dobré komunikativní dovednosti
NABÍZÍME:
-    zázemí rychle se rozvíjející mezinárodní společnosti
-    možnost profesního růstu a vzdělávání
-    perspektivní a stabilní zaměstnání
-    čisté a příjemné pracovní prostředí
-    výborné platové ohodnocení
-    půlroční bonusy ve výši 13. a 14. mzdy
-    pravidelné roční navyšování mzdy
-    25 dnů dovolené
-    dotovaná kuchyně
-    bezplatné jazykové kurzy
-    příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RNPvPUAX

Nedávno navštívené pozice

  • Královéhradecký kraj
  • Manager
  • Staff