Přidáno 1 week ago

Strojní zámečník- od 32.000,- Kč měsíčně! Teplice

LokalitaÚstecký kraj

PoziceStaff

Datum2020-09-15

OborEngineering and Technical

Náplň práce:

-    odpovídáte za základní principy strojní výroby a zvládá její údržbu
-    odpovídáte za kvalitu údržby  strojního zařízení
-    odpovídáte za dodržování předpisů BOZP
-    zvládáte alespoň jednu technologii svařování
-    samostatně zvládáte úkony třískového obrábění
-    navrhujete opatření na zvýšení efektivity
-    navrhujete opatření ke snížení zmetkovitosti
-    dodržujete postupy předepsané směrnicemi ISO 9001:2009
-    dáváte nadřízenému návrhy na nákup náhradních dílů
-    provádíte preventivní prohlídky strojního zařízení
Požadavky:
-    vzdělání SOU technické – strojírenského směru
-    praxe v oboru min. 2 roky
-    tvořivost, pružnost v rozhodování, schopnost improvizace
-    technické myšlení a manuální zručnost
-    technologie svařování
-    řidičská způsobilost B ( vysok.vozík ), jeřábnické a vazačské zkoušky, svářečské zkoušky výhodou
Nabízíme:
-    perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
-    možnost profesního růstu
-    5 týdnů dovolené
-    stravovací poukázka formou šeků
-    příspěvek na rekreaci, sport, kulturu a péči o zdraví
-    vlastní rekreační zařízení
-    sportovně společenské akce
V případě zájmu zašlete životopis na veronika.hadova@adecco.com nebo volejte +420 734 444 985

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RNUSaUAP

Nedávno navštívené pozice

  • Olomoucký kraj
  • Specialist
  • Plzeňský kraj