Přidáno 1 week ago

Elektromechanik / Elektrikář - od 30.000,- Kč - Teplice

LokalitaÚstecký kraj

PoziceStaff

Datum2020-09-15

OborEngineering and Technical

Náplň práce:
-    podle zadání vedoucího údržby strojů a zařízení řeší větší a komplexnější problémy chodu strojů a zařízení v oblasti elektro podle stanoveného měsíčního plánu
-    provádí supervizi nad činností externích firem v oblasti elektro (spolupráce při tvorbě zadání, poskytování místních odborných informací, supervize činnosti, participace na přejímání hotového díla)
-    jako člen řešitelských týmů plní zadané úkoly týmu v oblasti elektro (5S, SMED, stěhování a upgrade linek apod.)
-    podle pokynů vedoucího údržby strojů a zařízení provádí odbornou servisní činnost na řídících systémech podle pokynů vedoucího údržby strojů a zařízení jedná s externími firmami / dodavateli v oblasti elektro, případně vyhledává nové kontakty
Požadavky:
-    ÚSO / SŠ vzdělání elektro
-    Znalost odborných předpisů a vyhlášek v oboru elektro ( vyhláška 50 / 1978 Sb.)
-    Uživatelská znalost PC
-    Schopnost jednat s externími firmami
-    Znalost práce s elektro-dokumentací a znalost principů její tvorby
-    Znalost principů funkční bezpečnosti
-    Čtení a orientace v elektrických, pneumatických a hydraulických schématech
-    Znalost měření běžnými elektrickými a elektronickými měřícími přístroji
-    Základní znalosti pneumatických prvků a obvodů
-    Znalost systémů PLC
-    Využívání softwaru Simatic S5, S7
Nabízíme:
-    perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
-    možnost profesního růstu
-    5 týdnů dovolené
-    stravovací poukázka formou šeků
-    příspěvek na rekreaci, sport, kulturu a péči o zdraví
-    vlastní rekreační zařízení
-    sportovně společenské akce
V případě zájmu zašlete životopis na veronika.hadova@adecco.com nebo volejte +420 734 444 985

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RNUaPUAX