Přidáno 2 weeks ago

Operátor-Montaž plastových komponentů HPP,3 směnný provoz až 145,-/hod

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceStaff

Datum2020-11-10

OborManufacturing and Production

 Máte chuť pracovat pro mezinárodní automotive společnost? Preferujete čistou práci ve dvousměnném provozu a volné víkendy?
Hledáte jednoduchou práci ve společnosti, která si svých zaměstnanců váží? Nechcete pracovat v noci?
Právě hledáme nové posily na pozice operátorů výroby.
Náplň práce:
* montáž plastových komponentů
* práce na lince
* balení výrobků
* úklid na pracovišti
Informace:
* nástup dle DOMLUVY NEBO IHNED
* práce na HPP
* místo výkonu práce: Plzeň
* zajímavé finanční ohodnocení až 145 Kč/hod. (fixní mzda 21 500,- Bonus za plnou docházkou a hodnocení vedoucího 0-2500 kč, po 3 měsících navýšení variabilní složky o 500 kč, po 1 roce navýšení o 1000 kč, po 2 letech navýšení o 2000 kč + zákonné příplatky
* třisměnny provoz (ranní 6-14; odpolední 14-22, nočmí 22-6)
* výborná dopravní dostupnost – MHD
* práce ve stabilní mezinárodní společnosti
* 5 týdnů dovolené
* stravenky v hodnotě 90 Kč
* práce v čistém prostředí
Požadavky:
* manuální zručnost
* spolehlivost, samostatnost
* zodpovědnost, ochota se učit novým věcem
Alesia Dziuba
Recruitment Manager
ADECCO spol. s r.o.
Otýlie Beníškové 1556/12 | 301 00 Plzeň | Czech Republic
M: +420 724 611 616
T: +420 377 221 174
E: alesia.dziuba@adecco.com
adecco.cz
adecco.jobs.cz

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RNYfHUAX