Přidáno 4 weeks ago

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro ZAHRANIČNÍ OBCHOD

LokalitaKraj Vysočina

PoziceSpecialist

Datum2021-03-24

OborSales and Retail

Koho hledáme?

Do stabilní výrobní společnosti hledáme člověka, kterému koluje v žilách krev obchodníka, světoběžníka, který se nebojí za obchodem vyrazit do "dalekých krajin", nadšence do techniky.

Pracovní náplň:

- stanete se součástí obchodního týmu zaměřeného na mezinárodní byznys
- akvizice nových zákazníků - budete prohledávat svěřené regiony a nové trhy a zjišťovat kde je jaký    potenciál k obchodu
- budete kontaktovat jak nové zákazníky tak i ty, se kterými firma již v minulosti byla ve spojení
- budete se starat o to, aby klient dostal přesně to, co potřebuje a aby byl nadmíru spokojený
- budete vytvářet pevné vztahy se zákazníky
- Vaší úlohou bude také tvorba prezentací, návrhů objednávek a smluv pro klienty
- budete se účastnit veletrhů a prezentací firmy v zahraničí
- zahraniční cesty budou nedílnou součástí Vaší pracovní náplně (20-30%)

Požadujeme:

- AJ na komunikativní úrovni, která umožňuje obchodní jednání - min. B2
- technicky orientovanou osobnost
- praxi v oblasti strojírenství nebo techniky
- praxe v oblasti letectví/energetiky velkou výhodou
- zkušenost s obchodem bude také velmi užitečná, ale dáme šanci i šikovným absolventům technických oborů, kteří mají chuť se vrhnout do obchodu

Benefity:

- práce ve stabilní společnosti
- dovolená nad rámec zákona
- atraktivní obor firmy a firemní know-how
- fixní mzda + bonusy
- provize z prodeje
- pracovní cesty do zahraničí
- zkrácená pracovní doba
- příspěvek na penzijní připojištění
- jazykové kurzy
- příspěvek na stravování
- další bonusy

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: dojezdová vzdálenost z Brna

Kontakt:

Ing. Michaela Chuchelová
ADECCO spol. s r.o.
M: +420 735 192 501
E: michaela.chuchelova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RgEQKUA3