Přidáno 1 year ago

Projektový inženýr

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-04-20

OborEngineering and Technical

NÁPLŇ PRÁCE:
*    Podílení se na zavádění nových projektů do výroby
*    Tvorba akčních plánů, dohled na jejich dodržováním
*    Aktualizace technické dokumentace
*    Aktivní účast na řízení projektu
*    Analýza technických komplikací a snaha jim předejít při zavádění do sériové výroby
*    Zpracování nabídek pro nové projekty ve spolupráci s dalším oddělením
*    Spolupráce s dalšími odděleními napříč společností
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání technického směru
*    Praxe v rámci výrobní společnosti
*    Předchozí zkušenosti s projektovým managementem
*    Komunikativní znalost anglického jazyka
*    Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
NABÍZÍME:
*    5 týdnů dovolené
*    Příspěvek na dopravu a na stravování
*    Zajímavou a perspektivní práci v rámci mezinárodní společnosti
*    Moderní a dynamické prostředí s možnostmi osobního rozvoje
*    Možnost uplatnění inovativních nápadů

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RhcjOUAR

Nedávno navštívené pozice

  • Pardubický kraj
  • Staff
  • Jihomoravský kraj
  • Specialist
  • Královéhradecký kraj