Přidáno 2 weeks ago

Měrový technik

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-10-14

OborManufacturing and Production

Jste zkušený měrový technik nebo technicky zaměřený absolvent? Pošlete mi svůj životopis a probereme spolu detaily...
Pracovní náplň:

  • Správa programové databáze CMM pro sledování rozměrů nakupovaných produktů a sériových produktů na základě výrobní dokumentace, provádění měření.
  • Správa měřidel.
  • Realizace rozměrové a funkční kontroly produktů na základě předložené žádanky
  • Realizace interních auditů produktu (roční rekvalifikace), S2 zkoušek
  • Kontrola výkresové dokumentace z pohledu realizovatelnosti měření.

Požadujeme:
  • SŠ technického směru
  • AJ – komunikativní - B2
  • Čtení technických výkresů a provádění měření v jejich souladu na výrobcích
  • Znalost standardů a norem v oboru Automotive
  • Zkušenost se zacházením s měřícími a kontrolními přípravky
  • Praxe v oboru měrové techniky velkou výhodou
  • Znalosti statistického vyhodnocování výrobních procesů

Nabízíme:
  • Práce ve stabilní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Hrubou nástupní mzdu 30.000,- - 40.000,- Kč/měsíc dle znalostí a zkušeností.
  • Měsíční prémie
  • Příspěvek na dopravu a stravování
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění.
  • Vzdělávání
  • Firemní akce

Kontakt
Ing. Michaela Chuchelová
Consultant Permanent Placement
ADECCO spol. s r.o.
M: +420 735 192 501
E: michaela.chuchelova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RjawCUAR