Přidáno 1 year ago

Elektromechanik

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceStaff

Datum2022-11-24

OborManufacturing and Production

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ TÝMU A NASTARTUJTE S NÁMI SVOJI KARIÉRU

Hledáme posily, motivované, spolehlivé a manuálně zručné zaměstnance do týmu Údržby na pozici Elektromechanik. Elektromechanik provádí poruchovou nebo preventivní údržbu strojů a strojního zařízení. Na směně pracuje vždy v týmu s dalšími kolegy Elektromechaniky a Strojními mechaniky. Úzce spolupracuje s PLC programátory a Techniky údržby při diagnostice a odstraňování problémů.

PRACUJEME U NÁS V NEPŘETRŽITÉM PROVOZE, KDY SE STŘÍDÁ KRÁTKÝ A DLOUHÝ TÝDEN 12-TI HODINOVÉ SMĚNY.

Náplň práce:

  • Provádění preventivní a poruchové údržby strojů a strojních zařízení
  • Kontrola stroje na základě předepsané specifikace za pomocí měřidel
  • Pravidelná kontrola, oprava nebo výměna čidel, stykačů, bezpečnostních zámků, senzorů
  • Oprava kabeláže, seřizování frekvenčních měničů, nastavování kamerových systémů
  • Zodpovědnost za dokumentaci oprav
  • Provádět rozbory problémů a navrhovat technická řešení
  • Úzká spolupráce s ostatními kolegy z oddělení Údržby (PLC programátoři, Technici údržby, strojní mechanici a hydraulikáři)

Co od vás očekáváme:

  • SOU, SŠ zaměření elektro
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní údržbě výhodou
  • Vyhlášku 50, minimálně §6, (v případě, že máte pouze §5 nevadí, zaučíme Vás k získání §6)
  • Znalost mechaniky, hydrauliky a pneumatiky výhodou (válce, hydraulické rozvaděče, proporcionální ventily)
  • Výhodou znalost technologie frekvenčních měničů, PLC systémů, obecně robotiky (produkt Siemens a Fanuc)
  • Orientace v elektro dokumentaci
  • Orientace ve strojní a hydraulické dokumentaci výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
  • Odolnost vůči stresu

Na co se můžete těšit:

  • Zajímavou práci ve stabilním týmu, práci v mezinárodním prostředí
  • Jistotu zaměstnání
  • Motivující mzdu (čím víc toho umíte, tím víc si můžete vydělat)
  • Pravidelnou valorizaci mezd 1x ročně
  • 13. plat (příspěvek na dovolenou) a 14. plat (příspěvek na Vánoce) ve výši 75% základní hrubé mzdy
  • 5 týdnů dovolené za kalendářní rok
  • Obědy jen za 35 Kč (na 12-ti hodinových směnách možnost teplého jídla 2x denně)
  • Kompenzace nákladů na cestu do zaměstnání i pro ostravské zaměstnance
  • Příspěvek na praní oděvů
  • Příspěvek na penzijní připojištění 10.800 Kč / rok
  • Příspěvek na aktivity vašich dětí (tábor, škola v přírodě, apod.)
  • Odměny při významných příležitostech (životní jubilea, svatba, narození dítěte)
  • Nákup brzdových destiček za výrobní náklady
  • Odměny za dárcovství krve či plazmy
  • Zvýhodněné telefonní tarify pro celou rodinu
  • Slevy na vozy Škoda
  • Firemní akce (Family Day, Fotbalový turnaj, Dětský den, Vánoční večírek, Mikuláš, soutěže pro zaměstnance a děti zaměstnanců)
  • Zdravotní programy (očkování proti chřipce, vitamínové balíčky, dny zdraví)
  • Závodní lékař 4x týdně k dispozici
  • Vlastní kuřárna, nápojové automaty, stojany s pitnou vodou, relaxační koutek
  • Prostor pro rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení dle navrženého vzdělávacího plánu)

Zaujalo tě to? Jdeš do toho s námi? Skvělé!
Pošli svůj životopis a domluvíme se na osobní schůzce.

Karolína Golková
Generic Consultant
Ostrava, Czech Republic
M +420 734 444 896
E karolina.golkova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000S8oDhUAJ