Přidáno 1 week ago

Quality Control Engineer (elektro)_

LokalitaPardubický kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-01-14

OborQuality

ODVĚTVÍ:     kvalita/elektrotechnika
LOKALITA:    Plzeň
NÁSTUP:      dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
*    vyhledávání vad a nedostatků nově vyvíjených produktů
*    aktivní účast ve všech fázích vývoje nových produktů
*    testování prvních produktů z pilotní i sériové výroby
*    monitorování problémů z trhu a spokojenosti zákazníka, reporting
*    zavádění opatření na základě zpětné vazby od zákazníků
*    interní spolupráce s dalšími částmi oddělení kvality, výroby, vývoje a nákupu
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ elektrotechnického směru podmínkou
*    SŠ – praxe v kvalitě nutná, VŠ – vhodné i pro absolventy
*    pokročilá znalost AJ nutností
*    dobrá práce MS Office
*    znalost výkresové dokumentace
*    vyhláška 50 § 5 a výše
*    ochota a schopnost učit se novým věcem
*    zodpovědnost, preciznost, komunikativní schopnosti
NABÍDKA:
*    zázemí rychle se rozvíjející mezinárodní společnosti
*    možnost profesního růstu a vzdělávání
*    perspektivní a stabilní zaměstnání
*    čisté a příjemné pracovní prostředí
*    půlroční bonusy ve výši 13. mzdy
*    pravidelné roční navyšování mzdy
*    25 dnů dovolené
*    dotovaná kuchyně
*    bezplatné jazykové kurzy
*    příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
*    důkladné zaškolení na pozici
*    NÁSTUPNÍ BONUS 20 000,- (vyplacen po zkušební době)
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000SGK2NUAX