Přidáno 5 days ago

Privátní bankéř - jižní/západní Čechy

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-11-20

OborBanking and Insurance

Pro našeho klienta, banku zaměřující se na privátní bankovnictví, hledáme zkušeného privátního bankéře pro region jižní/západní Čechy.

Hledáme profesně zralého kolegu na nejvyšší úrovni v bankovním sektoru.
Akvizičně zdatného obchodníka se silnými prodejními dovednostmi, zaměřením na investiční produkty a zájmem o odborný a karierní růst v privátním bankovnictví. Zkušeného bankéře s již vybudovaným vlastním portfoliem klientů, který na něm chce dále pracovat a rozšiřovat ho.

Pracovní náplň
  • Aktivní oslovování nových klientů a budování vlastního portfolia
  • Prezentace produktů a služeb privátního bankovnictví potenciálním klientům
  • Přístup k široké nabídce nezávislých investičních produktů
  • Péče o klienty

Požadujeme
  • Min. SŠ
  • Praxe min. 3 roky v privátním bankovnictví nebo min. 5 let v osobním bankovnictví s affluentní klientelou
  • Orientace na akvizice (zkušenosti s vyhledáváním a získáváním nových klientů s objemem finančního majetku relevantním pro privátní bankovnictví)
  • Silné zaměření na investiční produkty
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • Prodejní dovednosti, profesionální vystupování, orientace na klienta, zralá osobnost, cílevědomost, samostatnost
  • Znalost AJ výhodou

Nabízíme
  • Zázemí stabilní investiční skupiny
  • Mentora, který Vás provede startem v nové bance
  • Značnou svobodu a práci vhodnou pro samostatného člověka
  • Profesionální, inspirativní a pěkné pracovní prostředí
  • Prostor pro seberealizaci a velký důraz na kontinuální odborný a karierní růst
  • Neomezené výše provize již od prvního měsíce nástupu
  • 25 dní dovolené
  • Mobilní telefon
  • Stravenky
  • Další benefity

Kontakt
Ing. Michaela Chuchelová
michaela.chuchelova@adecco.com
735 192 501
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000SGKTLUA5