Přidáno 2 years ago

Inženýr kvality

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-01-27

OborQuality

OBOR:              kvalita
LOKALITA:       Plzeň jih
NÁSTUP:         dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
*    celkové zajištění sériových procesů v oblastech relevantních pro jakost (uvolňování sériové výroby)
*    zajištění dodržování regulačních a normativních požadavků v rámci celkového životního cyklu produktu
*    kontrola dokumentů vztahujících se k produktu
*    správa, vytváření, schvalování kontrolních plánů
*    podpora jednotlivých oddělení v rámci změnových řízení
*    podpora v případě řešení zjištěných odchylek (produktových, systémových atd.)
*    organizace a realizace činností v rámci dodavatelských auditů, komunikace s dodavateli
*    schvalování výrobních šarží
*    uvolňování hotových výrobků včetně dokumentace
*    správa referenčních, hraničních a archivačních vzorků
*    správa a vytváření procesní a produktové dokumentace včetně formulářů a návodek
*    celková správa, případně tvorba kontrolních protokolů
*    příprava a účast při zákaznickém a certifikačním auditu
*    zodpovědnost za přípravu a vedení auditů u tuzemských dodavatelů
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání
*    praxe v oblasti zajišťování jakosti ve výrobním podniku podmínkou, zkušenost s medicínskými produkty výhodou
*    dobrá znalost NJ nebo AJ podmínkou
*    znalost metod GMP (Good Manufacturing Practice) a 21 CFR Part 820
*    znalost zdravotnických norem ISO 13485, ISO 14971 a směrnice MDD 93/42/EHS výhodou
*    zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup, systematičnost
NABÍDKA:
*    uplatnění v menší výrobní společnosti s rodinným duchem
*    příjemné a čisté pracovní prostředí
*    5 týdnů dovolené
*    13. plat
*    stravenky
*    další vzdělávání a odborný rozvoj (kurzy, školení)
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000SGZe4UAH

Nedávno navštívené pozice

  • Hlavní město Praha
  • Specialist
  • Pardubický kraj
  • Středočeský kraj
  • Manager