Přidáno 3 weeks ago

Procesní inženýr - Vstřikování plastů

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-01-05

OborEngineering and Technical

NÁPLŇ PRÁCE:
*    Organizování a zabezpečování zkoušky nástrojů
*    Zajištění nabídky včetně řízení a zpětné kontroly realizace
*    Zajištění vzorování nových forem a materiálů
*    Kontrola správnosti nových nástrojů, zajištění neshod a správnosti kvality výroby
*    Nastavování optimálního procesu vstřikolisů včetně robotů a příslušenství
*    Optimalizace výroby
POŽADAVKY:
*    SŠ technického směru
*    Komunikativní znalost Anglického jazyka
*    Uživatelská znalost MS office (Word, Excel, Powerpoint)
*    Znalost nástrojů na prohlížení 3D modelů
*    Technické a analytické myšlení
*    Znalosti technologie vstřikování plastů a skladby vstřikovacích forem
*    Pozice vhodná i pro absolventy technických oborů
NABÍZÍME:
*    25 dní dovolené
*    Zajímavý plat a měsíční bonusy navíc
*    100kč stravenky, závodní kantýna
*    Příspěvek na penzijní a životní pojištění
*    Jazykové kurzy během pracovní doby
*    Pracovní smlouva na dobu neurčitou
KONTAKT: jan.vanek@adecco.com, tel: 725 820 149
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000SGcF5UAL