Přidáno 3 months ago

NÁSTROJAŘ

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-01-14

OborManufacturing and Production

NÁSTROJAŘ

Pro našeho klienta v okrese České Budějovice hledáme šikovného nástrojaře.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

• ověřování a úpravy přesných nástrojů a forem
• vypracování přesných detailů a tvarů nástrojů
• sledování stavu nástrojů, demontáž a opětovná montáž opotřebovaných nástrojů a forem
• komunikace s pracovníky ve výrobě - funkčnost strojů a nástrojů
• odpovědnost za výrobek

POŽADUJEME

• praxi na pozici nástrojař 2 roky podmínkou (v automobilovém průmyslu výhodou)
• znalosti v oblasti materiálů, technologií obrábění kovů a plastů
• orientace ve výkresové dokumentaci podmínkou

NABÍZÍME

• práci na pracovní poměr
• 25 dní dovolené
• atraktivní mzdu podle zkušeností, příplatky za odpolední a noční směnu, roční bonus
• plán zaškolení
• stabilní zázemí nadnárodní společnosti
• veřejnou dopravu z Českých Budějovic až do areálu závodu a zpět na ranní směnu
• závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
Kontakt
pavla.polakova@adecco.com
602193941

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000SGdWPUA1