Přidáno 2 years ago

Plánovač Výroby

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-02-22

OborTransportation and Logistics

NÁPLŇ PRÁCE:
*    Plánování výrobních zakázek ve spolupráci s odd. výroby a logistiky
*    Dohled nad zákaznickými požadavky na termíny, skladovou zásobou, termíny preventivní údržby (stroje, zařízení, formy)
*    Zpracování odvolávek v požadovaném termínu
*    Plánování výroby z pohledu obsazování obsluhy strojů
*    Zajištění minimálních skladových zásob, řešení případných nesrovnalostí
*    Příprava podkladů pro expedici a prodejních zakázek
*    Zadávání a kontrola dat v interním systému
*    Zajištění expedice zhotovených výrobků k zákazníkovi
POŽADAVKY:
*    SŠ vzdělání
*    Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
*    Uživatelská znalost MS Office (především Excel)
*    Předchozí praxe na obdobné pozici
*    Znalosti v oblasti logistiky ve skladovém hospodářství a řízení zásob, ve výrobním plánování
*    Pečlivý a zodpovědný přístup, dobré komunikační schopnosti
NABÍZÍME:
*    25 dní dovolené
*    Zajímavý plat a měsíční bonusy navíc
*    100kč stravenky, závodní kantýna
*    Příspěvek na penzijní a životní pojištění
*    Jazykové kurzy během pracovní doby
*    Pracovní smlouva na dobu neurčitou
KONTAKT: jan.vanek@adecco.com, tel: 725 820 149
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000SH4FoUAL