Přidáno 1 year ago

Elektroúdržbář

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-07-26

OborManufacturing and Production

ODVĚTVÍ:    elektro
LOKALITA:   Plzeň
NÁSTUP:     ihned nebo dle domluvy
NÁPLŇ PRÁCE:
*    zajištění bezchybného chodu výrobních strojů a zařízení
*    oprava a údržba strojů
*    snižování výskytu poruch, provádění úprav a vylepšení
*    periodická a preventivní údržby výrobního zařízení
*    tvorba záznamů o provedených akcích
*    spolupráce v týmu údržby
POŽADAVKY:
*    SOU/SŠ v oboru elektro
*    vyhláška 50/78 (min. § 6)
*    schopnost číst a orientovat se v elektro dokumentaci
*    manuální zručnost, ochota učit se, aktivní přístup
*    znalost práce na PC
*    praxe s údržbou výrobních strojů a zařízení výhodou
*    základní znalost PLC logiky výhodou
*    základní znalost AJ výhodou – technické názvy a výrazy
*    ochota práce ve 4směnném provozu (krátký, dlouhý týden)
NABÍDKA:
*    zázemí stabilní výrobní společnosti
*    práce v čistém moderním pracovním prostředí
*    velmi dobré platové ohodnocení
*    osobní ohodnocení – až 25% základního platu
*    13. plat
*    příspěvky na stravování
*    příspěvek na dojíždění
*    příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění
*    příspěvek na sport, kulturu a zdraví
*    finanční odměny za věrnost firmě
*    5 týdnů dovolené a další
KONTAKT: zuzana.boskova@adecco.com, tel.: 734 444 934
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000SgEiiUAF