Přidáno 3 months ago

Obchodní zástupce pro ČR a SK (M/Ž)

LokalitaStředočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-01-21

OborSales and Retail

Pro našeho klienta hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici obchodního zástupce.
Do týmu hledají dravého obchodního zástupce, který má velké odhodlání a nápaditost, jak se dostat k potencionálním zákazníkům a dokázat zaujmout jejich pozornost. Zároveň potřebují, abyste byl pracovitý, efektivně si řídil time-management a nevadilo Vám cestování i na větší vzdálenosti. Je zapotřebí, abyste dokázal vyhledávat sám potencionální klienty. Znalost ve strojírenských, chemicko-technických a jím příbuzných oborech a případné kontakty na potencionální zákazníky v těchto oborech výhodou. Důležitá je i Vaše samostatnost a především spolehlivost. Na Vás bude tvorba důležitého prvního dojmu o společnosti.
Náplň práce:
  • Vyhledávání nových zákazníků včetně komunikace s nimi a s tím spjaté časté cestování
  • Občasná správa stávajících zákazníků (provozní správu zajišťují technici)

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání
  • Pečlivost, komunikativnost, zdravou asertivitu
  • Schopnost rychle reagovat a přizpůsobovat se aktuální situaci
  • Vysoké pracovní nasazení
  • ŘP sk. B, ochota cestovat
  • Znalost německého nebo polského jazyka výhodou

Nabízíme:
  • Dynamickou práci, při které uplatníte a rozšíříte své znalosti a zkušenosti
  • Mzdové ohodnocení: fixní mzda + ohodnocení podle výkonu. U zkušeného a úspěšného obchodního očekáváme do 12-24 měsíců nárůst na dvojnásobek
  • Služební vozidlo, notebook, mobilní telefon
  • Nástup možný ihned

Kontakt
Ing. Michaela Chuchelová
michaela.chuchelova@adecco.com
735 192 501

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000SsHwpUAF

Nedávno navštívené pozice

  • Plzeňský kraj
  • Specialist
  • Jihočeský kraj