Přidáno 2 years ago

Inženýr kvality s NJ

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceManager

Datum2022-02-22

OborQuality

ODVĚTVÍ:     Kvalita, automotive
LOKALITA:   Plzeň
NÁSTUP:      dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
*    Nastavování kompletního systému kvality u nových projektů
*    Vedení výstupů výrobních lokalit APQP a potvrzení dokončení dokumentů kvality
*    Nastavování podmínek a procesů kvality
*    Dohled nad kvalitou výrobních procesů v počáteční fázi výroby
*    Spolupráce se zákazníkem a interním týmem kvality na činnosti pokročilého plánování kvality
*    Dbaní na požadavky zákazníka a jejich zahrnutí do plánů řízení kvality
*    Dohled nad plněním funkčních specifikací
*    Převádění kontrol do plánů řízení
*    Potvrzení a dokončení dokumentace dle PPAP
POŽADAVKY:
*    VŠ vzdělání technického směru
*    Komunikativní znalost německého jazyka
*    Alespoň 3 roky v oblasti řízení kvality
*    Znalost různých nástrojů kvality (především APQP a PPAP)
*    Předchozí zkušenost se zaváděním nových procesů kvality a jejím plánováním v automobilovém průmyslu
NABÍZÍME:
*    25 dní dovolené
*    Flexibilní pracovní doba
*    Příspěvek na penzijní a zdravotní pojištění
*    Příspěvek na dopravu
*    Možnost služebních cest
*    Zázemí stabilní a rostoucí společnosti
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000St8P5UAJ

Nedávno navštívené pozice

  • Jihomoravský kraj
  • Specialist