Přidáno 2 months ago

Lean Expert

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceManager

Datum2021-02-05

OborManufacturing and Production

Lean Expert

NÁPLŇ PRÁCE:
*    Analýza a optimalizace výrobních procesů pro výrobní linky
*    Identifikace příležitostí pro zlepšení provozu závodu
*    Využití interní a externí sítě Lean k zachycení a případnému nasazení osvědčených postupů v organizaci.
*    Konzultace se zaměstnanci za účelem zjištění jejich zpětné vazby a zhodnocení jejich návrhů na zlepšení jednotlivých procesů
*    Proaktivní identifikace a uplatnění příležitostí ke zlepšení
*    Vypracování akčních plánů
*    Předávání znalostí v principech Lean dalším kolegům za účelem neustálého zlepšování
POŽADAVKY:
*    Znalost Lean problematiky v rámci výrobní nebo automotive společnosti
*    Alespoň 2 roky zkušeností v oblasti neustálého zlepšování
*    Komunikativní znalost anglického jazyka
*    Dobré komunikační a organizační schopnosti
*    Zkušenost s předáváním znalostí kolegům
*    Uživatelská znalost MS Office, zkušenost Auto CAD výhodou
NABÍZÍME:
*    5 týdnů dovolené
*    Flexibilní pracovní doba
*    Stravenky, Flexi-Pass
*    Příspěvek na dojíždění
*    Možnost osobního rozvoje
*    Jazykové kurzy zdarma
*    Práce na zajímavých projektech
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000T06BHUAZ