Přidáno 1 month ago

Manažer kvality

LokalitaKrálovéhradecký kraj

PoziceManager

Datum2021-03-02

OborProcurement and Supply Chain

Pro zahraniční výrobní společnost v okrese Hradec Králové hledáme vhodného kandidáta na vedoucí pozici.

Požadujeme:
  • ideálně VŠ vzdělání strojírenské zaměření
  • hledáme strojaře tělem i duší
  • praxi na obdobné pozici alespoň 5 let
  • zkušenosti s vedením lidí, umíte s lidmi jednat, motivovat je a získat si je pro svůj nápad. Na lidech Vám záleží!
  • máte chuť věci aktivně vylepšovat, máte představivost a vizi, jak věci zlepšovat
  • baví Vás hledat chyby a navrhovat řešení, máte vůli věci posouvat dopředu
  • umíte se rozhodnout a nést zodpovědnost za svá rozhodnutí
  • chcete tvořit, ne jen udržovat stávající stav
  • velkou výhodou jsou zkušenosti s ISO auditem (normy 9001, 14001)
  • znalost AJ nebo NJ na úrovni min. B1
  • uživatelská znalost práce na PC

Náplň práce:
  • řešení interních neshod – nastavení procesu interních neshod – evidence, rozbor příčin a návrh řešení, spolupráce s výrobou a technickým úsekem
  • řešení reklamací navenek firmy – s dodavateli kooperací, se zákazníky a v rámci skupiny
  • správa systému ISO 9001, 14001 – udržování psaných pravidel v životě firmy
  • zlepšování procesů a činností v rámci řízení kontroly kvality a podíl na zlepšování činností a procesů v rámci celé firmy
  • být partnerem pro technický a výrobní úsek
  • vedení, motivace a rozvoj týmu kontroly kvality
  • zajištění hladké spolupráce s výrobním úsekem a rozvoj technického know-how
  • řízení, organizace a provádění výrobní a výstupní kontroly

Nabízíme:
  • dlouhodobý a stabilní pracovní poměr
  • smysluplnou práci a zapojení do rozhodovacích procesů
  • příležitost podílet se na změnách
  • program pro rozvoj a vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody
  • 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní pojištění a další zajímavé benefity
  • motivující finanční ohodnocení
  • nástup možný ihned

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu: tomas.geist@adecco.com
tel. 725 388 177

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000T0wVaUAJ

Nedávno navštívené pozice

  • Plzeňský kraj
  • Specialist
  • Jihočeský kraj
  • Manager