Přidáno 2 months ago

Operátor výroby v centru Českých Budějovic - až 27 500 Kč

LokalitaJihočeský kraj

PoziceStaff

Datum2021-02-17

OborManufacturing and Production

Nabízíme:

• Mzda až 27 500Kč měsíčně + mnoho dalších benefitů ( po zaučení až 29 000 Kč)
(vysoké příplatky za směnnost a za docházku, na kulturu , apod.)
• příplatky za směnnost (+30Kč/h noční, +35% o víkendu)
• Práci na HPP,
• 3směnný provoz nebo 12 hodinové směny,
• 5 týdnů dovolené,
• Pracovní oblečení – včetně praní,
• Dotované stravování,
• Firemní parkování,
• bonusy za docházku (nemarození) 2x ročně 7500Kč
• flexipasy (1500,- ročně)
• dárky k narozeninám, Vánocům
• příspěvek na očkování proti chřipce a mnoho dalších.

Náplň práce:

• obsluha a kontrola automatických výrobních linek
• vizuální kontrola a balení finálních výrobků
• práce vhodná pro muže i pro ženy

Požadujeme:

• Ochotu pracovat na 3 směnný provoz nebo na 12 hodinové směny
• Zodpovědný přístup k práci
• Přesnost, pečlivost, důslednost
• potravinářský průkaz
• chuť do práce a spolehlivost

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TFyj0UAD