Přidáno 1 week ago

Vedoucí sériové kvality

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceManager

Datum2021-02-22

OborQuality

ODVĚTVÍ:        kvalita
LOKALITA:      Tachovsko
NÁSTUP:         dle domluvy
NÁPLŇ PRÁCE:
*    vedení podřízených cca 5 zaměstnanců v rámci sériové kvality po stránce organizační a odborné
*    zodpovědnost za zavádění, kontrolu a péči o systém řízení kvality, dohled na dodržování systému řízení kvality v souladu s normami řady ISO TS 16949, ISO 9000, VDA 6.1, resp. s potřebnými standardy
*    provádění systémových a procesních auditů, auditů výrobků
*    příprava a realizace zákaznických auditů
*    zpracování úkolů týkajících se kvality v rámci perspektivního plánování kvality, např. perspektivní plánování specifické pro jednotlivé zákazníky, kontrolní plán, analýza FMEA, SPC, design review, plánování balení, charakteristické vlastnosti výrobků
*    plánování všech opatření týkajících se kontrol kvality, vytváření a řízení plánů zkoušek, zkušebních instrukcí, regulačních karet
*    stanovení prototypů a referenční vzorků
*    uvolňování dílčích výrobních vzorků pro sériovou výrobu
*    analyzování a zpracování reklamací zákazníků
*    identifikace problémů kvality pomocí kontrolních opatření a jejich dokumentace
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání technického směru
*    praxe na vedoucí pozici v oblasti kvality podmínkou
*    dobrá znalost NJ podmínkou, znalost AJ výhodou
*    manažerské zkušenosti s řízením týmu
*    uživatelská znalost MS Office
*    výborné organizační dovednosti
NABÍZÍME:
*    zázemí stabilní mezinárodní firmy
*    atraktivní finanční ohodnocení
*    služební automobil i k soukromému využití
*    balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravování, podpora jazykového a dalšího vzdělávání)
*    perspektiva dlouhodobé spolupráce
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel.: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000THHWjUAP

Nedávno navštívené pozice

  • Jihočeský kraj
  • Specialist
  • Olomoucký kraj
  • Staff