Přidáno 1 month ago

SPRÁVCE KMENOVÝCH DAT S AJ

LokalitaJihočeský kraj

PoziceManager

Datum2021-05-13

OborCall Centre and Customer Service

Pro mezinárodní společnost sídlící v Č. Budějovicích hledáme do týmu šikovného kolegu/ kolegyni na pozici správce kmenových dat společnosti pro segment obchodních partnerů.

Bez čeho se neobejdeš:
min. SŠ
AJ - C1 - komunikativní - denní využití jazyka
Zkušenost se správou SAP či jiným ERP systémem je MUST HAVE
MS Office - Excel - výborná znalost!
Spolehlivost, komunikativnost a proaktivitu

Pracovní náplň

Jako součást mezinárodního týmu správy kmenových dat se budeš zaměřovat na správu kmenových dat materiálů - od jejich vytvoření až po využití. Tento tým je zásadní pro správné a efektivní fungování globálních obchodních procesů a podávání zpráv v ERP systému.

Budeš:
se podílet na automatizaci procesů
se zaměřovat na správu kmenových dat obchodního partnera tak, aby byla zajištěna přesnost dat, standardizace a efektivní údržba. To vše s cílem umožnit globální srovnání obchodních dat, vyšší efektivitu procesů.
zodpovědný/á za sledování a řízení zlepšování dat obchodních partnerů napříč společností a a zajištění důvěryhodnosti podnikových dat.
podporovat administrátory obchodních partnerů a globální uživatele
zajišťovat správnost dat a integritu v systému
se podílet na snižování nákladů na podnikové procesy a zlepšování kvality

Co nabízíme

práci přímo v Českých Budějovic
13. plat
možnost postupu na vedoucího týmu
možnost vycestování
stravenky plně hrazené zaměstnavatelem!
možnost home office
dopravné
sick days
5 týdnů dovolené - ke každému dni dovolené 50% příplatek navíc
plně hrazené jazykové kurzy
zajištěné parkování v místě výkonu práce

Kontakt
michaela.chuchelova@adecco.com
735 192 501

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000THwouUAD