Přidáno 3 weeks ago

Procesní chemik

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-03-31

OborEngineering and Technical

ODVĚTVÍ:     chemie/technika
LOKALITA:    Plzeň
NÁSTUP:      dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
*    zajištění a organizace technologické přípravy chemické výroby
*    řízení činnosti při stanovování technologických postupů složitých výrobních procesů
*    kontrola pracovních výsledků
*    zaučení a školení nových pracovníků
*    určení technologie a technologických změn výrobních procesů
*    navrhování efektivních technických prostředků, materiálů, uspořádání chemické výroby, toku materiálu
*    zpracování technologických předpisů, stanovení norem spotřeby, práce, kapacitních norem a podkladů pro cenové kalkulace
*    ověření nových postupů, spolupráce na inovačních aktivitách
*    řízení technické přípravy změn sortimentu a zavádění nových výrobků
*    vedení příslušné dokumentace
*    implementace a neustálé zlepšování produktů
*    implementace laboratorních procedur do výrobních pokynů
*    účast na zákaznických auditech
*    analýza dat z produkce
*    vedení projektů
POŽADAVKY:
*    VŠ vzdělání – ideálně chemický (případně technický) obor
*    dobrá komunikativní znalost AJ nebo NJ
*    znalost zpracování silikonů nebo polymerů
*    znalost technologie výrobních postupů
*    znalost IATF 16949
*    IT dovednosti (MS Office, SAP)
*    zkušenost z výrobního prostředí výhodou
*    praxe v realizaci projektů
*    zkušenost s vedením pracovníků
*    aktivní přístup, analytické myšlení, týmový duch
NABÍDKA:
*    uplatnění na nově vzniklé pozici
*    práce na zajímavých projektech
*    zázemí nadnárodní stabilní společnosti
*    velmi dobré platové ohodnocení
*    roční odměny až do výše 15 % roční mzdy
*    flexi passy v zajímavé hodnotě (až 20 000/rok)
*    příspěvek na penzijní připojištění
*    stravenkový paušál
*    příspěvek na dopravu
*    5 týdnů dovolené, s odpracovanými roky navyšování dnů dovolené
*    3 sick days ročně
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TL8dqUAD

Nedávno navštívené pozice

  • Plzeňský kraj
  • Specialist
  • Královéhradecký kraj