Přidáno 2 weeks ago

Technik/Školitel s ukrajinštinou nebo ruštinou

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-04-07

OborTransportation and Logistics

NÁPLŇ PRÁCE:
*    Plánování a organizace oprav a servisů
*    Sledování a hodnocení vozidel a řidičů dle dopravního systému
*    Komunikace s řidiči a disponenty
*    Školení řidičů a jejich zkoušení
*    Plnění KPI cílů v rámci přiděleného vozového parku
POŽADAVKY:
*    Řidičské oprávnění C+E, platný profesní průkaz
*    Komunikativní znalost ukrajinského nebo ruského jazyka, český jazyk podmínkou
*    Dobré organizační a komunikační dovednosti, schopnost si zorganizovat práci
*    Časová flexibilita, spolehlivost a zodpovědnost za svěřenou flotilu
*    Znalost práce na PC a základní orientace v dopravních systémech výhodou
*    Výhodou jsou předchozí zkušenosti s řízením vozidel do 12t
NABÍZÍME:
*    Zajímavé platové ohodnocení
*    Stravenky
*    Práce v příjemném kolektivu
*    Školení
*    Místo výkonu práce: Rokycany

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TLnPlUAL