Přidáno 1 month ago

Operátor výroby - Modřice, nástup rovnou do kmene!

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2021-04-23

OborManufacturing and Production

Klient působí v oblasti výroby a montáže pohonných systémů, strojních zařízení a frekvenčních měničů.

Nabízíme:

- Stabilní práci na HPP do kmene společnosti
Dlouhodobá spolupráce
- Nástupní mzdu ve výši 21 160 Kč
- Příplatky + 4Kč za odpolední směnu + 22Kč za noc
(1000-1500 Kč)
- Po zkušební době mzda 24 000 – 25 000 Kč
- Po skončení zkušební doby - variabilní složka (až 11% z FIX)
- 25 dní dovolené
- Závodní stravování – výběr až z 5 jídel, cena do 39 kč
- Svozová doprava zdarma z centra Brna do CTP
(např. ze zastávky Úzká)

Náplň práce:

- Jedná se o manuální montáž elektromotorů (práce ve stoje)
- Práce je v čistém a nehlučném prostředí
-Práce je vhodná pro každého, i bez praxe!

Požadujeme:

-Ukončené minimálně středoškolské vzdělání případně vyučení
- Praxe ve výrobě vítaná, vhodné pro absolventy
- Ochota pracovat na 3 směnný provoz (po – pá)
- Manuální zručnost, ochota učit se novým věcem

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete nám Váš životopis na lucie.konopkova@adecco.com

Lucie Konopková
Recruitment Manager
ADECCO spol. s r.o.
Bašty 8 | 602 00 Brno | Czech Republic
M: +420 725 456 584
T: +420 542 212 957
E: lucie.konopkova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TLnUHUA1