Přidáno 1 month ago

Skladník/ Skladnice – Moravany u Brna - mzda až 28 000 Kč

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2021-04-23

OborManufacturing and Production

Nabízime

- Mzdu 132 Kč/hod. – Mzda od 21 500 Kč
- Po zkušební době mzda až 28 000 Kč
- Variabilní ohodnocení dle výkonů až do 30% ze základní
měsíční mzdy
- Práci na HPP
- 25 dní dovolené
- Stravenkový paušál 55 Kč/den
- Příspěvek na penzijní pojištění 4% z hrubé mzdy
- Občerstvení na pracoviště (snídaně, obědy, večeře)
- výběr je z 5-ti jídel s cenovým rozpětím zhruba 90-100,- Kč
- Odměny při příležitosti pracovních výročí
- Flexi pasy 6 000 Kč -příspěvek na sport, kulturu a jiné

Náplň práce

- Manipulace s obaly, materiálem a výrobky
- Manipulace a obsluha VZV, paletových vozíků a jiných druhů
- Vykládka a nakládka materiálu a zboží z dopravních prostředků
- Expedice zboží, příjem zboží
- Kontrola, třídění, balení, štítkování (obalů, výrobků, materiálu)
- Práce je na dvousměnný provoz - ranní a odpolední
(6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
- Pracovní doba – pondělí až pátek (víkendy volné)

Požadujeme

- Základní znalost PC (MS office)
- Řp. Sk. B – podmínkou
- Průkaz na VZV (výhodou)
- Praxe ve skladu, ve výrobě není nutná (zaučíme)

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete Váš životopis na lucie.konopkova@adecco.com

Lucie Konopková
Recruitment Manager
ADECCO spol. s r.o.
Bašty 8 | 602 00 Brno | Czech Republic
M: +420 725 456 584
T: +420 542 212 957
E: lucie.konopkova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TMs2OUAT