Přidáno 3 weeks ago

Specialista logistiky

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-04-20

OborTransportation and Logistics

ODVĚTVÍ:     logistika
LOKALITA:   Stříbrsko
NÁSTUP:      ihned, případně dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
*    práce na novém projektu v oblasti zákaznického servisu a plánování materiálu
*    zákaznický servis – příjem objednávek od obchodního oddělení a jejich zpracování podle kapacit výroby
*    v případě potřeby objednávání materiálu pro výrobu a zajišťování dopravy
*    spolupráce s oddělením logistiky a výroby
*    zpracování dat v MS Excel
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání
*    praxe na obdobné pozici v logistice podmínkou
*    pokročilá komunikativní znalost AJ podmínkou
*    velmi dobrá znalost MS Excel nutností
*    komunikační dovednosti a organizační schopnosti
*    aktivní přístup, samostatnost
NABÍDKA:
*    zajímavá práce ve stabilní společnosti s mezinárodním působením
*    moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv
*    velmi dobré platové ohodnocení
*    osobní ohodnocení
*    příspěvek na dopravu
*    příspěvek na penzijní připojištění
*    příspěvek na stravování
*    5 týdnů dovolené
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TMvRRUA1