Přidáno 1 month ago

Obsluha pasterizační stanice, mzda až 30.000 Kč

LokalitaJihočeský kraj

PoziceStaff

Datum2021-04-28

OborManufacturing and Production

POŽADUJEME:
•             Vzdělání SOU/SŠ – potravinářský obor velkou výhodou

•             Praxe na obdobné pozici výhodu, ne podmínkou (zaučíme Vás)

•             Základní znalost práce na počítači

•             Fyzická zdatnost a manuální zručnost

•             Samostatnost, smysl pro odpovědnost
NÁPLŇ PRÁCE:

•             Obsluha výrobního zařízení v potravinářské výrobě (provádění ošetření a rozvodu mléka, odstřeďování, pasterizace)

•             Příprava čistících roztoků, čištění a chlazení tanků, sanitace střediska

•             Provádění zápisů do provozního deníku

•             Nabírání vzorků pro laboratoř

•             Práce v nepřetržitém provozu (12h směny, ranní a noční, 2 dny práce 2 dny volno)

•             Moderní pracovní prostředí v nově postavené výrobní hale
NABÍZÍME:

•             Mzdu až 30.000,-Kč/měsíc

•             Náborový příspěvek 15.000,-Kč

•             Příspěvek na dopravu

•             5 týdnů dovolené

•             Dotované závodní stravování

•             Příspěvek do cafeterie

•             Stabilní práci ve české společnosti s dlouholetou tradicí

•             Možnost nákupu produktů za zvýhodněné ceny
Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis. Rádi Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Te2Z6UAJ

Nedávno navštívené pozice

  • Plzeňský kraj
  • Specialist
  • Moravskoslezský kraj
  • Manager