Přidáno 1 month ago

MECHANIK STROJŮ A ZAŘÍZENÍ – ÚDRŽBA, až 30.000,-Kč

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-04-28

OborManufacturing and Production

POŽADUJEME:
•             Vzdělání v oboru strojírenství a praxe v oboru

•             Zkušenosti a znalosti v oblasti hydrauliky a pneumatiky

•             Schopnost orientace v technické dokumentaci

•             Manuální zručnost, spolehlivost a samostatnost

•             Výhodou může být svářečský průkaz nebo vyhláška 50/1978 Sb.
NÁPLŇ PRÁCE:

•             Provádění pravidelného servisu, údržby a opravy na strojích a výrobních zařízeních, s cílem zajistit bezporuchový chod

•             Diagnostika, analýza a volba efektivního postupu práce

•             Realizace náhlých oprav při poruchách strojů a výrobních zařízení

•             Administrativa spojená s evidencí závad a servisních kontrol

•             Práce ve 3 směnném provozu
NABÍZÍME:

•             Mzda až 30.000,-Kč/měsíc

•             Měsíční prémie až 6.000,-Kč

•             Příplatek za noční směnu 10%

•             25 dní dovolené

•             13. plat

•             Dotované stravování

•             Prémie za hospodářský výsledek firmy
Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis. Rádi Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Te2b7UAB