Přidáno 1 week ago

SVÁŘEČ CO2/ ZÁMEČNÍK Kaplice

LokalitaJihočeský kraj

PoziceStaff

Datum2021-06-09

OborManufacturing and Production

POŽADUJEME:
•             Vyučení v oboru zámečník, instalatér, klempíř, opravář strojů

•             Znalost svařování CO2, případně elektroda

•             Znalost orientace v technické dokumentaci

•             Spolehlivost a pečlivost při práci
NÁPLŇ PRÁCE:

•             Svařování plechových dílů a kovových konstrukcí

•             Přípravy dílů ke sváření dle výkresové dokumentace

•             Pravidelná údržba svářecích zařízení

•             Práce v 3 směnném provozu
NABÍZÍME:

•             Zajímavá mzda odvíjející se od Vašich pracovních zkušeností

•             Stabilní práci ve firmě s mezinárodním zázemím

•             Příspěvek na dopravu

•             Dotované stravování

•             Prémie za hospodářský výsledek firmy

•             Odměny za 100 % docházku bez absencí

•             25 dní dovolené

•             13. a 14. plat

•             Roční Flexi Pass

•             Odměny za věrnost společnosti

•             Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

•             Dary při životních výročích

•             Příspěvky na kulturní a sportovní akce

•             Příspěvek na pracovní oděv

•             Očkování proti chřipce (v zimních měsících)
Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis. Rádi Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Te2ezUAB