Přidáno 1 month ago

Automechanik Strakonice

LokalitaJihočeský kraj

PoziceStaff

Datum2021-04-28

OborManufacturing and Production

POŽADUJEME:
•             Vyučení v oboru automechanik, autoelektrikář, opravář zemědělských strojů

•             Nebo prokazatelnou praxi v oboru

•             Manuální zručnost, samostatnost

•             Řidičský průkaz sk. B
NÁPLŇ PRÁCE:

•             Provádění běžné údržby a oprav osobních automobilů prémiových značek

•             Diagnostika závad

•             Provádění funkčních kontrol a zkušebních jízd

•             Práce na směny (ranní a odpolední pondělí až pátek, nepravidelně možnost směny v sobotu)
NABÍZÍME:

•             Mzda dle Vaší předchozí praxe a zkušeností 24.000,- až 28.000,-Kč/měsíc

•             Práce na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti

•             Stravenky 100,-Kč/den

•             25 dní dovolené + další dny za odpracované roky do výše 30 dní

•             Po 0,5 roce nárok na penzijní připojištění 8.000,-Kč ročně

•             Příplatek za sobotní směnu 2.000,-Kč
Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis. Rádi Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Te2hyUAB