Přidáno 1 month ago

Vedoucí skladu, ranní směna, až 45.000,-Kč

LokalitaJihočeský kraj

PoziceManager

Datum2021-04-28

OborManufacturing and Production

POŽADUJEME:
•             Vzdělání SŠ s maturitou

•             Praxe v logistice, skladovém hospodářství podmínkou

•             Zkušenosti s vedením menšího týmu podřízených

•             Znalost německého (nebo anglického) jazyka – komunikace email, tlf

•             Orientace v katalozích ND (v NJ)

•             Řidičský průkaz sk. B

•             Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost
NÁPLŇ PRÁCE:

•             Plná odpovědnost za sklad a skladové zásoby (ND pro lesní a zemědělskou techniku)

•             Vedení evidence skladových položek

•             Příjem a výdej skladových zásob

•             Zodpovědnost za tým podřízených

•             Administrativní činnost v systému Vision

•             Pracovní doba 7-16h, pondělí až pátek (víkendy volné)
NABÍZÍME:

•             Mzda od 40 000,-Kč do 45 000,-Kč/měsíc

•             Čtvrtletní bonusy

•             HPP na dobu neurčitou

•             Služební telefon, notebook

•             Po zapracování služební auto (i pro soukromé účely)

•             Stravenkový paušál

•             20 dní dovolené, později navýšení na 25 dní

•             Firemní oblečení

•             Úvodní zaškolení v centrále společnosti
Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis. Rádi Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Te2scUAB