Přidáno 1 month ago

OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU, Nýřany, až 35.000,-Kč

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceStaff

Datum2021-04-28

OborManufacturing and Production

POŽADUJEME:
•             Vzdělání SOU v technickém oboru výhodou

•             Praxe s nastavením strojů, načtením programů

•             Čtení a orientace v technické dokumentace

•             Logické myšlení a prostorová představivost

•             Manuální zručnost a pečlivost
NÁPLŇ PRÁCE:

•             Obsluha ohraňovacího lisu

•             Samostatná práce dle výrobní dokumentace a technologických postupů

•             Nastavení stroje, načtení (vytvoření) programu

•             Práce s nerezovým a hliníkovým materiálem

•             Třísměnný provoz
NABÍZÍME:

•             Měsíční mzda dle odbornosti a zkušeností od 28.000,-Kč do 35.000,-Kč

•             Docházkový bonus 1.500,-Kč

•             Příplatek za odpolední směnu 8%

•             Příplatek za noční směnu 12%

•             Příspěvek na dojíždění 1,50Kč/km

•             Příspěvek na stravné 55,-Kč/den

•             25 dní dovolené + 4 dny sickdays (placené volno v případě nevolnosti)

•             Bonus za znalost jazyka (Aj, Nj) až 1.500,-Kč/měsíc

•             Další benefity: vánoční bonus, penzijní připojištění 500,-Kč/měsíc, příspěvky na jazykové kurzy, odměny při životním jubileu až 20.000,-Kč, flexipasy
Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis. Rádi Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Te2tBUAR