Přidáno 2 months ago

MANIPULANT S VZV, od 24.000,-Kč/měsíc, 2 směny

LokalitaJihočeský kraj

PoziceStaff

Datum2021-07-12

OborManufacturing and Production

Pro našeho klienta v Kaplici hledáme vhodné kandidáty k pozici Manipulant s VZV.
NÁPLŇ PRÁCE:
  • denní práce s VZV
  • zásobování výroby materiálem, obalovými materiály
  • přemisťování výrobků mezi jednotlivými sklady v rámci celého výrobního areálu
  • 2 směnný provoz

POŽADAVKY:
  • prokazatelná praxe v práci s VZV
  • platný průkaz na VZV není podmínkou
  • samostatnost, spolehlivost, udržování pořádku

NABÍZÍME:
  • základní mzda od 24.000,-Kč/měsíc
  • výkonnostní prémie (dle hodnocení nadřízeného)
  • docházkový bonus 500,-Kč/měsíc
  • benefit na dovolenou
  • příspěvek na dojíždění 1,50Kč/km
  • dotované stravování v závodní jídelně
  • 25 dní dovolené
  • zvýhodněné mobilní volání, příspěvky na dětské tábory

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis. Rádi Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.
KONTAKT: jana.zemkova@adecco.com, 606 776 400

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TeVn0UAF