Přidáno 4 months ago

LAKÝRNÍK - PRÁŠKOVÁ LAKOVNA, od 25.000,-Kč/měsíc, 2 směny

LokalitaJihočeský kraj

PoziceStaff

Datum2021-07-12

OborManufacturing and Production

Pro našeho klienta v Kaplici hledáme vhodné uchazeče na pozici Lakýrník.
NÁPLŇ PRÁCE:
  • lakování plechových dílů a konstrukcí práškovou barvou
  • dostříkávání dílů v průběžné lakovací lince a lakování v ruční práškové lakovací kabině
  • příprava dílů k lakování
  • 2 směnný provoz

POŽADUJEME:
  • vzdělání SOU
  • znalost čtení technické dokumentace
  • velkou výhodou zkušenosti s prací v lakovací lince nebo ruční kabině (prášková, popř. mokrá)
  • samostatnost, preciznost, technické myšlení, udržování pořádku

NABÍZÍME:
  • základní mzda od 25.000,-Kč/měsíc
  • výkonnostní prémie (dle hodnocení nadřízeného)
  • docházkový bonus 500,-Kč/měsíc
  • benefit na dovolenou
  • příspěvek na dojíždění 1,50Kč/km
  • dotované stravování v závodní jídelně
  • 25 dní dovolené
  • zvýhodněné mobilní volání, příspěvky na dětské tábory

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis. Rádi Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.
KONTAKT: jana.zemkova@adecco.com, 606 776 400

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TeVo3UAF