Přidáno 1 year ago

Inženýr kvality

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-10-13

OborQuality

NÁPLŇ PRÁCE:
*    Implementace systému managementu kvality v celém závodě
*    Provádění auditu systémů jakosti, školení
*    Správa interního auditu a zavádění nápravných opatření
*    Pořádání externích auditů systému kvality
*    Sběr dat o kvalitě za účelem monitorování cílů
*    Reportování klíčových ukazatelů výkonu za účelem dodržení procesu
*    Plánování běžných provozních postupů
*    Vydávání návodek, koordinace vydávání těchto dokumentů
*    Analýza současných a budoucích procesních potřeb obchodu
POŽADAVKY:
*    Alespoň SŠ vzdělání technického směru
*    2 roky zkušeností na obdobné pozici
*    Komunikativní znalost angličtiny
*    Znalost systému řízení kvality dle ISO 9001
*    Dobré organizační a komunikační schopnosti
NABÍZÍME:
*    25 dní dovolené
*    Zajímavé platové ohodnocení, bonusy
*    Příspěvek na dojíždění
*    Závodní stravování zdarma a příspěvek na kafeterii
*    Práce v příjemném a mladém kolektivu
*    Smlouva na dobu neurčitou

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TeWElUAN

Nedávno navštívené pozice

  • Pardubický kraj
  • Specialist
  • Jihomoravský kraj
  • Staff