Přidáno 1 week ago

SEŘIZOVAČ, mzda až 35.000,-Kč/měsíc

LokalitaJihočeský kraj

PoziceStaff

Datum2021-06-09

OborManufacturing and Production

NÁPLŇ PRÁCE:
* seřizování strojů a linek
* návrhy na udržování a zlepšování stability strojů, linek a výrobních procesů
* provádění zkoušek, testů a výroba vzorků
* týmová spolupráce s kolegy na různých projektech ve výrobě
* 3 směnný provoz
POŽADUJEME:
* technické myšlení a manuální zručnost
* předchozí praxe v seřizování strojů a linek
* znalost čtení technické dokumentace
* vzdělání technického směru výhodou
* spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
* vhodné i pro absolventy technických oborů
NABÍZÍME:
* základní mzda dohodou - dle Vašich předchozích zkušeností
* odborné zaučení a rozvoj
* dotované závodní stravování (oběd 28,30Kč)
* příplatky za odpolední směnu 20,-Kč/h
* příplatky za noční směnu 60,-Kč/h
* 5 týdnů dovolené
* 13. a 14. plat
* stabilní zaměstnání u rostoucí mezinárodní společnosti
* příspěvek na penzijní připojištění, věrnostní bonusy, odměny za mimořádný výkon, odměny při významných životních událostech
Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis. Rádi Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TeWKbUAN