Přidáno 1 week ago

VEDOUCÍ ÚSEKU/TÝMU VE VÝROBĚ - 1 SMĚNA!!!

LokalitaJihočeský kraj

PoziceManager

Datum2021-05-04

OborManufacturing and Production

Pro mezinárodní výrobní společnost v Č. Krumlově hledáme zkušeného uchazeče na post vedoucího úseku ve výrobě. Jedná se o práci pouze na 1 směnu s flexibilní pracovní dobou.

Pracovní náplň

- vedení pracovního týmu
- zajištění hladkého průběhu výroby ve svěřeném výrobním úseku
- hodnocení a sledování produktivity a kvality práce zaměstnanců
- plánování výrobních zdrojů a kapacit
- zajištění funkčnosti strojů a koordinace oprav ve spolupráci s údržbou
- spolupráce při zavádění nových produktů a optimalizaci výrobních procesů
- dohled nad dodržováním předpisů a pokynů

Požadujeme

- min. SOU, ideálně v technickém oboru
- zkušenost s vedením zaměstnanců - důležité!
- praxi na obdobné pozici ve výrobní spol.
- znalost práce na PC: MS Office (Word, Excel, Outlook)
- v AJ nebo NJ min. B1 - komunikace se zahraničím

Nabízíme

- práci ve stabilní mezinárodní společnosti
- 13. plat
- práci na 1 směnu
- flexibilní pracovní dobu
- 25 dní dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- další benefity...

Kontakt
michaela.chuchelova@adecco.com
735 192 501

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Tf2QUUAZ