Přidáno 1 month ago

Koordinátor zákaznické aktivizace

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-05-07

OborManufacturing and Production

Hledáme šikovného Koordinátora zákaznické aktivizace!!
Nabízíme:

Mzda do 30.000,-Kč
  • 13. plat
  • Docházkový bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování (oběd 28Kč nebo 33Kč)
  • Příspěvek na sport a kulturu
  • Očkování proti chřipce
  • Zvýhodněné mobilní tarify i pro známé nebo rodinu
  • Firemní akce
  • Vánoční dárky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Narozeninové obědy
  • Měsíční odměny
  • Iontové nápoje a zmrzlinové dny v létě, vánoční dárky, ovocné a kávové dny

  • Požadujeme:
  • Komunikativní člověk s analytickým uvažováním
  • Minimálně SŠ
  • Praxe v oblasti prodeje, logistiky nebo zákaznického servisu
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Znalosti automotive procesů – výhodou
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatné rozhodování
  • Orientace v logistických procesech výrobní společnosti

  • Náplň práce:

  • Pravidelný report stavu implementace nadřízeným
  • Koordinace úkolů v rámci interního implementačního týmu
  • Komunikace s obchodními manažery a zákazníky
  • Zadávání dat nových zákazníků do interního ERP systému
  • Zadávání specifických zákaznických požadavků do firemního procesu
  • Implementace nového zákazníka do systémů a procesů závodu
  • Sledování postupu této implementace s cílem zajištění přímých dodávek

S pozdravem / Best regards

Nikol Zatloukalová
Recruitment & Administration Manager
ADECCO spol. s r.o.
Družstevní 16 | 789 85 Mohelnice | Czech Republic
M: +420 724 611 604
T: +420 596 117 718
E: nikol.zatloukalova@adecco.com
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TfLbEUAV