Přidáno 1 year ago

Plánovač materiálu a výroby

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-11-07

OborManufacturing and Production

Hledáme šikovného Plánovače výroby a materiálu! Hustopeče
Nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené
  • Docházkový bonus
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na sport a kulturu
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

Požadavky:
  • Pečlivost a komunikativnost
  • Praxe v oblasti plánování člověka
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Velice dobrá znalost MS Excel
  • Dobré organizační dovednosti, schopnost samostatného soudku a rozhodování
  • Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:
  • Úzká spolupráce s výrobou
  • Vystavování faktur a objednávek na denní bázi
  • Komunikace s dodavateli
  • Zajištění včasnosti dodávek a plynulý výrobní tok
  • Zodpovědnost za plánování výrobních zakázek a sledování stavu jejich plnění
  • Připravovat a interní nákupní objednávky
  • Dle plánu výroby objednávat materiál (spolupráce s nákupním oddělením)

S pozdravem / S pozdravem Nikol Zatloukalová Recruitment & Administration Manager ADECCO spol. s ro Družstevní 16 | 789 85 Mohelnice | Česká republika M: +420 724 611 604 T: +420 596 117 718 E: nikol.zatloukalova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TfLdFUAV