Přidáno 2 weeks ago

Obchodní Zástupce pro Adecco - Ostrava/Olomouc

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceManager

Datum2021-06-01

OborHuman Resources and Recruitment

Obchodní zástupce pro Adecco

Hledáme Obchodního Zástupce pro Adecco

ADECCO je dnes dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Poskytujeme ucelená řešení v oblasti lidských zdrojů, uchazečům o práci zdarma zprostředkujeme zaměstnání a klientům z řady firem poskytujeme komplexní personální služby. Pro naše aktivity v Moravskoslezském kraji hledáme obchodního zástupce, jehož denním chlebem bude akvizice nových klientů, budování a utužování vztahů s novými i stávajícími klienty, zajišťování dlouhodobé spolupráce.

Co budete dělat:
  • mapovat trh v Moravskoslezském a Olomouckém kraji
  • vyhledávat příležitosti pro spolupráci v oblasti agenturního zaměstnávání
  • akvizice nových klientů
  • doručovat špičkové služby
  • komunikovat s firmami, vytvářet a utužovat obchodní vztahy
  • setkávat se s klienty, seznamovat se s jejich prostředím
  • realizovat obchodní jednání, nastavovat spolupráci
  • přicházet s novými nápady ve věcech strategického směřování společnosti
  • nést zodpovědnost za výsledky daného teritoria

Váš profil:
  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce či key-account managera, zkušenosti s agenturním zaměstnáváním výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • orientace na zákazníka
  • skvělé komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování
  • vysoké pracovní nasazení
  • samostatnost a odpovědnost
  • chuť realizovat se v oblasti obchodu

Nabízíme:
  • auto, notebook i telefon k soukromému užití
  • možnost profesního růstu na pozici key-account manager
  • zázemí nadnárodní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
  • vzdělávání formou školení a seminářů, spolupráce s koučem
  • zajímavou a samostatnou práci, flexibilitu
  • kontakt s výhradně firemní klientelou
  • nadstandardní ohodnocení v podobě fixní mzdy + obchodních bonusů
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TfeINUAZ