Přidáno 2 days ago

Plánovač výroby

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-06-17

OborManufacturing and Production

NÁPLŇ PRÁCE:
*    Tvorba a řízení výrobního plánu na pracovišti
*    Plánování výroby dle stanoveného pořadí a priority
*    Denní kontrola stavu výrobních zakázek
*    Uvolňování zakázek
*    Zajištění kontinuity ve výrobě za účelem maximálního využití
*    Údržba a aktualizace dat v SAP
*    Spolupráce s dalšími odděleními společnosti
POŽADAVKY:
*    SŠ vzdělání
*    Předchozí zkušenost s plánováním výroby
*    Mírně pokročilá znalost angličtiny (A2 a vyšší)
*    Pokročilá znalost MS Excel – kontingenční tabulky, funkce
*    Praxe s ERP systémy – SAP výhodou
*    Zodpovědný, pečlivý a proaktivní přístup
NABÍZÍME:
*    5 týdnů dovolené
*    Půlroční bonusy, roční prémie
*    Závodní stravování zdarma, příspěvek na kafeterii
*    Příspěvek na dopravu
*    Práce v mladém a příjemném kolektivu

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TflM8UAJ