Přidáno 1 month ago

Hledáme recepční/ho za 30000 Kč, přidej se k nám!

LokalitaStředočeský kraj

PoziceStaff

Datum2021-05-12

OborFinance and Accounting

Pro váženého klienta aktuálně obsazujeme exkluzivní pozici:
Náplň práce:
  • zajištění chodu recepce, tj. přijímání návštěv
  • péče o zasedací místnosti a správa jejich rezervací
  • příprava občerstvení pro konané schůzky
  • vyřizovaní hovorů a vzkazů
  • telefonická a osobní komunikace s klienty včetně zařizování pozvánek na schůzky
  • administrativní podpora pro management a jednotlivé členy týmu
  • zpracování pošty a její evidence do systému
  • administrativní činnosti (zpracování objednávek, faktur atd.)
  • řešení běžných provozních záležitostí

Nabízíme:
  • smlouvu na HPP
  • nástupní mzdu 30.000,-/Kč, po zkušební době 32.000,-/Kč
  • příspěvek na stravu ve formě stravenek, 105,-/ks
  • zajímavou a různorodou práci v přímém kontaktu s našimi obchodními partnery
  • 3 sick days
  • zázemí stabilní české investiční společnosti
  • 13. plat
  • příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
  • 20 dní dovolené
  • reprezentativní prostory v oblíbené lokalitě v centru Prahy

Požadujeme:
  • praxi v oboru financí či investic výhodou
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti, jistotu v jednání
  • základní znalost anglického jazyka
  • ukončené SŠ s maturitou
  • schopnost pracovat samostatně i jako člen týmu
  • schopnost přijímat zpětnou vazbu
  • časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, loajalitu
  • odolnost vůči stresu, schopnost multitaskingu, určení si priorit, proaktivní přístup
  • vítáme angažované lidi s chutí vylepšit současné procesy

Pokud Tě naše nabídka zaujala a chceš posílit náš tým, dej nám o sobě vědět

Markéta Fárková
Recruitment Manager
ADECCO spol. s r.o.
QUBIX 4 PRAHA | Štětkova 18 | 140 00 Praha 4 | Czech Republic
M: +420 734 444 906
E: marketa.farkova@adecco.com
adecco.cz
adecco.jobs.cz

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TfrekUAB