Přidáno 3 weeks ago

TOP NABÍDKA - ZAMĚSTNANCI DO LOGISTIKY, SUPPLY CHAIN, NÁKUPU

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceManager

Datum2021-05-25

OborTransportation and Logistics

MÁTE KOMUNIKATIVNÍ ANGLIČTINU A LÁKÁ VÁS PRÁCE V MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI V LOGISTICE / SUPPLY CHAIN / NÁKUPU ?!

POKUD ANO, OZVĚTE SE MI - PRO BRNĚNSKOU PERSPEKTIVNÍ MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST ROZŠIŘUJEME ŘADY ZAMĚSTNANCŮ! Rádi se setkáme jak s profesionály v oboru, tak i se šikovnými absolventy!

Pracovní náplň

Pracovní náplň se bude odvíjet od konkrétní pozice: hledáme specialisty v oblasti exportu, plánování, nákupčí i kandidáty na administrativní pozice a další.

Požadujeme

Podmínkou je komunikativní znalost angličtiny (další jazyk výhodou) a zájem / praxe v oboru logistiky / supply chain / nákupu.

Nabízíme

- práci ve stabilní mezinárodní společnosti
- nadstandardní mzdu
- práci na 1 směnu!!!
- flexibilní pracovní dobu!!!
- 25 dní volna
- Multisport kartičku
- roční bonus
- další bonusy

Ozvěte se a ráda s Vámi proberu detaily. :)

Kontakt
michaela.chuchelova@adecco.com
735 192 501

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Tg3E0UAJ