Přidáno 2 months ago

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - Ústecký, Liberecký a sever Středočeského kraje

LokalitaLiberecký kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-06-03

OborProcurement and Supply Chain

Jste ambiciózní?
Máte vyjednávací schopnosti?
Máte kladný vztah ke strojírenské technice?
Dlouhodobé zaměstnání je pro Vás priorita?
Hledáme právě Vás. Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici Technického obchodního zástupce pro region jižní a západní Čechy.
Vaše pracovní náplň:
  • Prodeji výrobků v regionu.
  • Získávání nových zákazníků.
  • Rozvíjení a udržování kontaktů se stávajícími zákazníky.
  • Odpovědnost za plnění plánu prodeje.
  • Příprava nabídek, poskytování poradenství, prezentace produktů.
  • Reporting.

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání - technického směru výhodou.
  • Znalost zemědělské techniky a strojů velkou výhodou
  • Praxe v obchodní činnosti ideálně v zemědělství.
  • Velmi dobré komunikační dovednosti.
  • Ochotu cestovat ve svěřeném regionu a na centrálu firmy (v jižních Čechách)
  • Řidičský průkaz sk.B.

Nabízíme:
  • Práci v zavedené společnosti
  • Možnost seberealizace
  • Příspěvek na stravování.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Vzdělávání v oboru.
  • Teambuildingové akce.
  • Auto i pro soukromé účely.
  • Notebook a mobil.

Kontakt
michaela.chuchelova@adecco.com
735 192 501
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TuthwUAB