Přidáno 1 year ago

Specialista změnového procesu

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-07-28

OborEngineering and Technical

NÁPLŇ PRÁCE:
*    Analýza a optimalizace výrobních procesů přidělených projektů
*    Implementace vylepšení a zlepšovacích procesů
*    Identifikace a vyhledávání příležitostí ke zlepšení, tvorba akčních plánů
*    Správa interní i externí sítě LEAN za účelem hledání osvědčených postupů
*    Práce s nástroji Lean a neustálého zlepšování
*    Poskytování instrukcí a školení operačním týmům
*    Hodnocení nápadů na zlepšení od zaměstnanců a jejich následná implementace
POŽADAVKY:
*    SŠ vzdělání
*    Komunikativní znalost angličtiny
*    Alespoň 2 roky zkušeností v oblasti neustálého zlepšování
*    Zkušenost se školením zaměstnanců
*    Uživatelská znalost MS Office, Auto CAD a další výhodou
NABÍZÍME:
*    25 dní dovolené
*    Flexibilní pracovní doba
*    Příspěvek na dopravu
*    Příspěvek na penzijní připojištění
*    Závodní stravování
*    Vzdělávací a jazykové kurzy
*    Možnost uplatnění v rostoucí společnosti

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Tve43UAB