Přidáno 1 week ago

LETNÍ BRIGÁDA DO BOSCH ČB, měsíčně až 28.000,-Kč

LokalitaJihočeský kraj

PoziceStudent

Datum2021-06-09

OborManufacturing and Production

BYLO TI JIŽ 18 LET A HLEDÁŠ BRIGÁDU NA LÉTO?
NASTOUPIT MŮŽEŠ IHNED A PRACOVAT AŽ DO KONCE ZÁŘÍ.
NABÍZÍME VÁM:
* Celkovou měsíční mzdu po zaučení i 28.000,-Kč
* Základní mzda 20.390,-Kč/měsíc
* + Prémie za kvalitu 2.650,-Kč/měsíc
* + Osobní ohodnocení 780,-Kč/měsíc
* + Příplatky za noční směnu 27,-Kč/hod., tj. 1.215,-Kč/měsíc
* + Příplatky za odpolední směnu 12,-Kč/hod., tj. 810,-Kč/měsíc
* + Příplatek za víkend 60%, tj. 3.500,-Kč/měsíc
* + Příplatek za přesčasové hodiny až 35%
* + Směnový příplatek 5,-Kč/h
* Stravenky
* Proplacené úvodní školení
* Pracovní obuv zdarma
* Možnost parkování hned u areálu firmy nebo výbornou dostupnost MHD
POŽADUJEME:
* VZDĚLÁNÍ NEROZHODUJE!
* Manuální zručnost
* Schopnost práce v nepřetržitém provozu (8h směny, R, O, N)
* Odpracování minimálně 1 měsíce
NÁPLŇ PRÁCE:
* Montáž a kompletace výrobků u výrobní linky (menší komponenty), součástky pro automobilový průmysl
Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat nebo poslat životopis jako odpověď na tento inzerát nebo volejte na 721 258 307. Děkujeme

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Tvf4rUAB