Přidáno 1 week ago

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI, mzda až 29.000,-Kč/měsíc

LokalitaJihočeský kraj

PoziceStaff

Datum2021-06-09

OborManufacturing and Production

Nástupy probíhají každý týden.
TEĎ VÁM NABÍZÍME:
* Celkovou měsíční mzdu po zaučení i 29.000,-Kč
* Základní mzda 20.390,-Kč/měsíc
* + Prémie za kvalitu 2.650,-Kč/měsíc
* + Osobní ohodnocení až 1.610,-Kč/měsíc
* + 13. a 14. plat
* + Příplatky za noční směnu 27,-Kč/hod., tj. 1.215,-Kč/měsíc
* + Příplatky za odpolední směnu 12,-Kč/hod., tj. 810,-Kč/měsíc
* + Příplatek za víkend 60%, tj. 3.500,-Kč/měsíc
* + Příplatek za přesčasové hodiny až 35%
* + Směnový příplatek 5,-Kč/h
* Stravenky
* 5 týdnů dovolené
* Proplacené úvodní školení
* Pracovní obuv zdarma
* Možnost parkování hned u areálu firmy nebo výbornou dostupnost MHD
NAŠE POŽADAVKY NA VÁS:
* Vzdělání NEROZHODUJE
* Manuální zručnost, pečlivost, dobrá pracovní morálka
* Práce je vhodná pro ŽENY i MUŽE
* Práce je vhodná i pro absolventy bez praxe
* NÁSTUPY PROBÍHAJÍ KAŽDÝ TÝDEN
VAŠE PRACOVNÍ NÁPLŇ:
* Montáž a kompletace výrobků u výrobní linky (menší komponenty), součástky pro automobilový průmysl
* Na Vašem novém pracovišti Vás plně zaškolíme
* 3 směnný nebo nepřetržitý provoz (7,5h ranní, odpolední, noční)
Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat nebo poslat životopis jako odpověď na tento inzerát nebo volejte 721 258 307. Děkujeme

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Tvf6OUAR